Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wierzchowo-Dworzec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Człuchów(Wierzchowo-Dworzec + 8 km)

330 000 zł56,50 m² 5 840,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Traugutta, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Debrzno(Wierzchowo-Dworzec + 17 km)

139 000 zł32,80 m² 4 237,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w kamienicy przy ulicy Długiej w miejscowości Debrzno, powiat człuchowski. Nieruchomość o powierzchni 32,80m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Debrzno(Wierzchowo-Dworzec + 17 km)

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, osiedle Wincentego Witosa

Człuchów(Wierzchowo-Dworzec + 8 km)

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować przestronne, słoneczne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Człuchów(Wierzchowo-Dworzec + 8 km)

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Człuchów, ul. Zamkowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m położone na parterze budynku w samym centrum Człuchowa ul. Zamkowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chojnice

Śródmieście,Chojnice(Wierzchowo-Dworzec + 11 km)

325 000 zł83,61 m² 3 887,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w Chojnicach w centrum miasta, blisko rynku! Mam przyjemność zaproponować Państwu przepiękne mieszkanie położone w samym centrum Chojnic. Powierzchnia mieszkania: 71,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Człuchów(Wierzchowo-Dworzec + 8 km)

355 080 zł53,80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Lipka(Wierzchowo-Dworzec + 20 km)

339 450 zł54,75 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lipka

Lipka(Wierzchowo-Dworzec + 20 km)

287 000 zł72,66 m² 3 949,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie własnościowe o pow. 72,66 m2 położone na parterze w bloku na Osiedlu Szkolna w Lipce, pow. złotowski. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wierzchowo-Dworzec

Wierzchowo-Dworzec,pomorskie

135 000 zł67 m² 2 014,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij